Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

DUOTI LEIDIMAI VYKDYTI KONCENTRACIJĄ

2004 09 16

1. Konkurencijos taryba įvykusiame posėdyje išnagrinėjo „TietoEnator Oyj“ ir „AS Hansapank“ pateiktą pranešimą apie koncentraciją steigiant įmonę „TietoEnator Support OU“ ir priėmė nutarimą leisti vykdyti šią koncentraciją pagal pateiktą pranešimą. Nustatyta, kad numatoma koncentracija nekeičia koncentracijos laipsnio, todėl nebus sukuriama ar sustiprinama dominuojanti padėtis, ar itin apribojama konkurencija atitinkamose rinkose.

Nauja įmonė „TietoEnator Support OU“ bus steigiama Estijoje ir numatyta, kad naujos įmonės veikla bus susijusi su informacinių technologijų paslaugų teikimu - personalinių kompiuterių ir skaitmeninių terminalų aptarnavimu vietose. Pranešime apie koncentraciją nurodoma, kad bankas ketina pirkti aptarnavimo paslaugas iš naujos įmonės, taip pat apie pusę naujos įmonės pardavimų sudarytų pardavimai trečiosioms šalims Estijos ir kitų Baltijos šalių informacinių technologijų paslaugų rinkose.

Estijos Respublikos konkurencijos taryba 2004-08-12 priėmė nutarimą, kuriuo leido „TietoEnator Oyj“ ir „AS Hansapank“ vykdyti koncentraciją steigiant naują įmonę.

2. Priimtas nutarimas leisti AB „Klaipėdos jūrų krovinių kompanija“ vykdyti koncentraciją įsigyjant 100 proc. UAB „Transfosa“ akcijų pagal pateiktą pranešimą. Konkurencijos taryba nustatė, kad dėl numatomos koncentracijos nebus sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis, ar itin apribota konkurencija atitinkamose rinkose.

Šios koncentracijos tikslingumas, jos dalyvių teigimu, yra siekis išplėsti teikiamas paslaugas ir pagerinti jų kokybę. AB „Klaipėdos jūrų krovinių kompanija“ pagrindinė veiklos sritis yra krovos darbų paslaugos Klaipėdos uoste, o UAB „Transfosa“ teikia krovos darbų, vandens valymo, nuomos ir kitas paslaugas.

Atstovė viešiesiems ryšiams