Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

 

 

Privatumo politika

EK PATVIRTINO 110 MLN. EURŲ DYDŽIO GARANTIJŲ SCHEMĄ, SKIRTĄ LIETUVOS EKONOMIKAI PAREMTI

2020 04 09
money-2696219_1920.jpg

Balandžio 8 d. Europos Komisija (EK) priėmė sprendimą, kuriuo patvirtino Lietuvos institucijų notifikuotą valstybės pagalbos priemonę, skirtą padėti įmonėms patenkinti tiesioginį apyvartinio kapitalo ar investicinių lėšų poreikį ir taip užtikrinti jų veiklos tęstinumą. Schema buvo patvirtinta pagal Laikinosios valstybės pagalbos priemonių, skirtų ekonomikai remti reaguojant į dabartinį COVID-19 protrūkį, sistemą.

Vadovaujantis minėta schema, bus suteikiamos valstybės garantijos komercinių bankų išduodamoms apyvartinio kapitalo ir investicijų paskoloms, kurias gaus dėl COVID-19 krizės nukentėjusios įmonės. Parama pagal šią schemą gali būti teikiama tiek mažoms ir vidutinėms, tiek didelėms bendrovėms, susiduriančioms su sunkumais dėl koronaviruso ekonominio poveikio.

EK nusprendė, kad tokia priemonė yra būtina, tinkama ir proporcinga siekiant pašalinti rimtus ekonomikos sutrikimus Lietuvoje, todėl pritarė jos įgyvendinimui.

Konkurencijos taryba šiuo metu aktyviai konsultuoja valdžios institucijas dėl valstybės pagalbos  taisyklių taikymo paramos priemonėms, skirtoms kovoti su COVID-19 protrūkiu ar jo pasekmėmis. Kilus klausimų, prašoma kreiptis el. paštu Covid.ValstybesPagalba@kt.gov.lt.