Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

 


„INVL BALTIC SEA GROWTH FUND“ GALĖS VYKDYTI KONCENTRACIJĄ

towels-interior-spa-complex.jpg

Konkurencijos taryba leido investiciniam fondui „INVL Baltic Sea Growth Fund“ įsigyti po 100 proc. bendrovių „Eglės“ sanatorijos, „Namita“ ir „Birštono šaltinis“ akcijų bei įgyti vienvaldę jų kontrolę.

Pranešimas apie ketinimą vykdyti koncentraciją gautas 2022 m. rugpjūčio 9 d. Įvertinusi su sandoriu susijusias aplinkybes, Konkurencijos taryba konstatavo, kad dėl numatomos vykdyti koncentracijos nebus sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis arba itin apribota konkurencija atitinkamose rinkose.

Su „INVL Baltic Sea Growth Fund“ susijusios bendrovės gamina plieninius įvairios paskirties statinius, technologines konstrukcijas, įrenginius ir talpyklas, mobilumo prietaisus, teikia sveikatos priežiūros, ambulatorinės medicininės reabilitacijos bei specializuotos plaukų transplantacijos ir kitas paslaugas, užsiima antrinių atliekų surinkimu, perdirbimu bei prekyba, taip pat – investicine veikla.

„Eglės“ sanatorija ir „Namita“ teikia sanatorinio gydymo, SPA, apgyvendinimo, barų, konferencijų organizavimo, kai kurias asmens sveikatos priežiūros paslaugas. Be to, „Eglės“ sanatorija Birštone ir Druskininkuose teikia stacionarinės bei ambulatorinės medicininės reabilitacijos paslaugas, o „Namita“ – ambulatorinės medicininės reabilitacijos paslaugas Birštone.

„Birštono šaltinis“ yra „Eglės“ sanatorijos antrinė bendrovė, teikianti apgyvendinimo, maitinimo, SPA ir konferencijų organizavimo paslaugas Birštone.

Apie numatomą įvykdyti koncentraciją privaloma pranešti Konkurencijos tarybai ir gauti leidimą, jeigu koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų suminės bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 20 mln. Eur ir jeigu kiekvieno mažiausiai iš dviejų koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 2 mln. Eur.