Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

KONCENTRACIJOS TIKSLAS - INVESTICIJOS

2005 11 17

1. Konkurencijos taryba posėdyje išnagrinėjo „Mittal Steel Company N.V.“ pateiktą pranešimą apie koncentraciją įsigyjant 93,02 proc. geležies rūdos kasybos ir metalurgijos įmonės „Krivorizhstal“ akcijų. Priimtas nutarimas leisti vykdyti šią koncentraciją pagal pateiktą pranešimą. Nagrinėtą koncentraciją Konkurencijos taryba įvertino kaip horizontalią, tačiau nustatė, kad koncentracijos laipsnis atitinkamose anglinio plieno gaminių rinkose keičiasi nereikšmingai, dėl to dominuojanti padėtis nebus sukuriama ar sustiprinama, ar itin apribojama konkurencija šiose rinkose.

Koncentracijoje dalyvaujanti Olandijoje registruota tarptautinė metalurgijos įmonė „Mittal Steel Company N.V.“, siekdama įsigyti Ukrainos įmonės „Krivorizhstal“ akcijų, leidimo į Lietuvos Respublikos konkurencijos tarybą turėjo kreiptis dėl turimų veiklos pajamų Lietuvoje. Kaip nurodyta pranešime apie koncentraciją, „Mittal Steel Company N.V.“ Ukrainos plieno gamintojos įsigijimą vertina kaip naudingą investiciją ir ketina investuoti į „Krivorizhstal“, kad pagerintų šios įmonės našumą ir gaminių kokybę. Plėtodamos tarptautinius pardavimus ir rinkodaros tinklą abi įmonės galės konkuruoti pasaulio rinkose.

2. Priimtas nutarimas leisti UAB „SEB rizikos kapitalo valdymas“ vykdyti koncentraciją įsigyjant 42,5 proc. UAB „Mestilla“ akcijų ir kartu su Dariumi Zubu, Arūnu Zubu, Vytautu Šidlausku bei Dainiumi Pilkausku įgyjant bendrą kontrolę pagal pateiktą pranešimą. Nutarimas priimtas Konkurencijos tarybai nustačius, kad dėl numatomos koncentracijos nebus sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis, ar itin apribota konkurencija atitinkamose rinkose. Koncentracijos dalyviai šį įsigijimą motyvuoja finansine investicija siekiant pelno bei gaunant bankinį finansavimą modernios biodyzelinio kuro gamyklos statybai.

Atstovė viešiesiems ryšiams