Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

 


KONKURENCIJA IR VIEŠIEJI PIRKIMAI: NUO PAŽEIDIMŲ IKI ATSAKOMYBĖS

Copy of 755px x 475px – Untitled Design (1).jpg

Gegužės 30 d. vyks Konkurencijos tarybos, Viešųjų pirkimų tarnybos ir advokatų kontoros „Sorainen“ konferencija „Konkurencija ir viešieji pirkimai – kartu ar atskirai?“. Tai jau trečiasis Konkurencijos tarybos inicijuoto konkurencijos kultūros sklaidos projekto #AtviraiSuKonkurencijosTaryba renginys.

Apie konkurencijos ypatumus viešuosiuose pirkimuose diskutuos konkurencijos ir viešųjų pirkimų ekspertai, Lietuvos Aukščiausiojo Teismo, Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo teisėjai, advokatai, taip pat perkančiųjų organizacijų ir tiekėjų atstovai.

Konkurencijos tarybos pirmininkas Šarūnas Keserauskas konferencijoje pristatys institucijos veiklą 2016-aisiais: svarbiausius atliktus tyrimus, iššūkius, su kuriais susiduria Konkurencijos taryba, taip pat šių metų planus.

Jolanta Ivanauskienė, Konkurencijos tarybos narė, pranešime „Konkurentai viešuosiuose pirkimuose – leistinas bendradarbiavimas ar draudžiamas susitarimas?“ apžvelgs konkurenciją ribojančių susitarimų viešuosiuose pirkimuose tendencijas, Konkurencijos tarybos ir teismų praktiką, jungtinės veiklos sutartis viešuosiuose pirkimuose.

Konkurentų bendradarbiavimas viešuosiuose pirkimuose – padidintos rizikos zona, į kurią žengti reikėtų tik įvertinus ir griežtai laikantis konkurencijos teisės reikalavimų

Jolanta Ivanauskienė

Konkurencijos taryba nebe pirmus metus bendradarbiauja su įvairiomis šalies advokatų kontoromis, rengia konferencijas, seminarus, į kuriuos kviečia teisininkus, verslininkus, viešojo sektoriaus atstovus diskutuoti aktualiais konkurencijos teisės klausimais.

Karteliai viešuosiuose pirkimuose – vienas svarbiausių klausimų, aptariamų ir per konkurencijos teisės seminarų ciklą #SuKonkurencijaPoLietuvą. 10-yje šalies regionų organizuojami Konkurencijos tarybos ekspertų seminarai padės skleisti konkurencijos kultūrą dar plačiau.