Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

 


KONKURENCIJOS TARYBA ATSIPRAŠO ASOCIACIJOS „METŲ MUZIKOS APDOVANOJIMAI“ UŽ NETIKSLIĄ INFORMACIJĄ ŽINIASKLAIDOS PRIEMONĖMS IŠPLATINTAME PRANEŠIME

2021 04 13
Lentelė.jpg

Konkurencijos taryba vakar išplatino pranešimą spaudai, kad Kauno miesto savivaldybė turėtų įteisinti M.A.M.A. renginio organizatoriams skirtą 45 000 Eur paramą, kuri gali būti laikoma neteisėta.

Papildomai patiksliname, kad Kauno miesto savivaldybės paramą gavo ne asociacija „Metų muzikos apdovanojimai“, kuri buvo įvardyta pirminiame pranešime, o VšĮ „M.A.M.A. pramogos“. Atsiprašome asociacijos „Metų muzikos apdovanojimai“ dėl netikslios informacijos pateikimo.

Taip pat informuojame, kad Konkurencijos tarybos prevenciniame rašte nurodytas vertinimas, jog savivaldybė turi įteisinti paramą, skirtą VšĮ „M.A.M.A. pramogos“, nesikeičia.