Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

KONKURENCIJOS TARYBA DAVĖ LEIDIMUS VYKDYTI KONCENTRACIJĄ

2004 10 28

1. Konkurencijos taryba posėdyje išnagrinėjo Islandijoje registruotos bendrovės „Litis ehf“, užsiimančios holdingo bendrovių valdymu, pateiktą prašymą leisti vykdyti koncentraciją įsigyjant iki 100 proc. UAB „Lucerna“ akcijų. Priimtas nutarimas leisti vykdyti šią koncentraciją pagal pateiktą pranešimą nustačius, kad dėl numatomos koncentracijos nebus sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis, ar itin apribota konkurencija atitinkamose rinkose.

Šios koncentracijos tikslingumą jos dalyviai grindžia ketinimu taikyti aukštus paslaugų teikimo klientams standartus bei išplėsti esamą UAB „Lucerna“ vaistų ir vaistinių medžiagų asortimentą tam, kad klientai turėtų didesnį pasirinkimą. UAB „Lucerna“, kuri daugiausia vaistinių turi Kaune, veikla susijusi su vaistų paruošimu ir pardavimu, mažmenine prekyba medicinos ir ortopedinėmis prekėmis, kosmetikos ir tualeto reikmenimis.

2. Išnagrinėjusi UAB „Vakarų Lietuvos pramonės ir finansų korporacija“ pateiktą pranešimą apie koncentraciją įsigyjant 97 proc. AB „Suskystintos dujos“ akcijų įmonių reorganizavimo būdu, Konkurencijos taryba leido vykdyti šią koncentraciją. Nustatyta, kad ši koncentracija nekeičia koncentracijos laipsnio atitinkamose rinkose, todėl nebus sukuriama ar sustiprinama dominuojanti padėtis, ar itin apribojama konkurencija šiose rinkose.

Kaip nurodyta pateiktame pranešime Konkurencijos tarybai, reorganizavimo metu UAB „Itera Lietuva“ prijungiama prie UAB „Vakarų Lietuvos pramonės ir finansų korporacija“, kuriai pereina visas UAB „Itera Lietuva“ turtas, teisės ir prievolės. Kartu su perduodamu turtu į UAB „Vakarų pramonės ir finansų korporacija“ bus perduotas finansinis turtas -AB „Suskystintos dujos“ akcijų paketas. Konkurencijos taryba 2003 m. birželį priimtu nutarimu buvo leidusi UAB „Itera Lietuva“ vykdyti koncentraciją įsigyjant iki 100 proc. AB „Suskystintos dujos“ akcijų.

Atstovė viešiesiems ryšiams