Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

 

 

Privatumo politika

KONKURENCIJOS TARYBA KVIEČIA TIEKĖJUS NAUDOTIS GALIMYBE SU SKUNDU PATEIKTI PRAŠYMĄ UŽSLAPTINTI TAPATYBĘ

photo-1472417583565-62e7bdeda490.jpg

Konkurencijos taryba primena, kad nuo 2016 m. gegužės 1 d. įsigaliojo nauja Lietuvos Respublikos mažmeninės prekybos įmonių nesąžiningų veiksmų draudimo įstatymo (toliau – Įstatymas) redakcija, kuri suteikia maisto prekių ir gėrimų tiekėjams galimybę įslaptinti savo tapatybę.

Įstatymas numato, kad Konkurencijos tarybai pateikus skundą ir papildomą su juo susijusią informaciją kartu su motyvuotu prašymu, tiekėją identifikuojantys duomenys nebus skelbiami ar atskleidžiami.

Skundą ir su juo susijusią informaciją kartu su motyvuotu prašymu užslaptinti tapatybę tiekėjai gali teikti el. paštu: mazmenine.prekyba@kt.gov.lt.

Konkurencijos taryba tikisi, kad įsigaliojusi nauja Įstatymo redakcija užtikrins geresnę tiekėjų ir didelę rinkos galią turinčių mažmeninės prekybos įmonių interesų pusiausvyrą bei skatins veiksmingą konkurenciją.