Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

 


KONKURENCIJOS TARYBA LEIDO UAB DANPOWER BALTIC ĮSIGYTI 100 PROC. UAB „MARIVAS“ AKCIJŲ

2119_1776cdd48bb705dbe9d715e030625ef9 (1).jpg

Konkurencijos taryba leido UAB Danpower Baltic įsigyti 100 proc. UAB „Marivas“ akcijų.

UAB Danpower Baltic pagrindinė veikla – energijos iš biomasės gamyba, prekyba, biomasės katilinių statyba bei biokuro jėgainių vystymas. Su UAB Danpower Baltic susiję asmenys užsiima šilumos gamyba.

UAB „Marivas“ yra holdingas. Su UAB „Marivas“ susiję ūkio subjektai užsiima šilumos gamyba.

Įvertinusi su sandoriu susijusias aplinkybes, Konkurencijos taryba konstatavo, kad dėl koncentracijos nebus sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis, ar itin apribota konkurencija atitinkamose rinkose.

Pastabos

Koncentracijos – tai atvejai, kuomet jungiasi įmonės arba viena įmonė ar fizinis asmuo, jau turintis vieno ūkio subjekto kontrolę, įgyja kito ūkio subjekto kontrolę. Kadangi dėl šių pokyčių rinkoje gali būti itin apribota veiksminga konkurencija, kontrolę įgyjantys asmenys ar besijungiančios įmonės, kurių apyvartos viršija Konkurencijos įstatyme nustatytas ribas, koncentracijos įgyvendinimui privalo gauti Konkurencijos tarybos leidimą. Konkurencijos taryba leidžia vykdyti tik tas koncentracijas, dėl kurių reikšmingai nepablogėtų konkurencijos sąlygos.