Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

KONKURENCIJOS TARYBA PRADĖJO TYRIMĄ DĖL INTERNETO PARDUOTUVĖJE SKLEISTŲ REKLAMŲ

2015 08 12

Konkurencijos taryba pradėjo tyrimą dėl interneto svetainėje www.akcijatau.lt parduodamų prekių reklamų atitikties Lietuvos Respublikos reklamos įstatymo reikalavimams.

Konkurencijos taryba vertins, ar plaukų džiovintuvo ir plaukų tiesinimo žnyplių reklamose nurodytos anksčiau galiojusios (nubrauktos) prekių kainos buvo pagrįstos ir atspindėjo realią naudą vartotojams.

Konkurencijos taryba pažymi, kad dažniausiai pirmiausia galimai klaidinančias reklamas skleidžiančioms bendrovėms išsiunčia įspėjimus siūlančius pakeisti arba nutraukti reklamas. KT pradeda tyrimą tik bendrovėms į tokius įspėjimus nereaguojant ir nesiimant atitinkamų veiksmų. Konkurencijos taryba įspėjimą UAB „AkcijaTau“ išsiuntė 2014 m. lapkričio 19 d.

Konkurencijos tarybos ekspertai 2014 m. išnagrinėjo 284 pranešimus dėl galimai klaidinančios reklamos ir išsiuntė reklaminės veiklos subjektams net 132 įspėjimus.

Pastaba:

Tyrimo pradėjimas rodo, kad yra pagrindas įtarti galimą pažeidimą, tačiau tai dar nereiškia, kad toks pažeidimas egzistuoja.

Atstovė viešiesiems ryšiams