Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

 


KONKURENCIJOS TARYBA PRADĖJO TYRIMĄ DĖL VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖS SPRENDIMŲ, SUSIJUSIŲ SU TAKSI PASLAUGŲ TEIKIMU

2012 12 11

Konkurencijos taryba 2012 m. gruodžio 7 d. posėdyje nutarė pradėti tyrimą dėl Vilniaus miesto savivaldybės (toliau – Savivaldybė) sprendimų, susijusių su taksi paslaugų teikimu, atitikties Lietuvos Respublikos konkurencijos įstatymo reikalavimams.

Tyrimo metu Konkurencijos taryba vertins, ar Savivaldybė savo sprendimais, susijusiais su VšĮ „Vilnius veža“ veikla, o taip pat pavedimu SĮ „Susisiekimo paslaugos“ teikti taksi dispečerinės paslaugas, nesudarė skirtingų konkurencijos sąlygų tokias paslaugas teikiančioms įmonėms.

Tyrimo pradėjimas rodo, kad yra pagrindo įtarti galimą Konkurencijos įstatymo pažeidimą, tačiau tai dar nereiškia, kad toks pažeidimas egzistuoja.

Pastabos

(1) Konkurencijos įstatymo 4 straipsnio 1 dalyje nustatyta, kad viešojo administravimo subjektai, įgyvendindami pavestus uždavinius, susijusius su ūkinės veiklos reguliavimu Lietuvos Respublikoje, privalo užtikrinti sąžiningos konkurencijos laisvę.

(2) Šio straipsnio 2 dalis draudžia viešojo administravimo subjektams priimti teisės aktus arba kitus sprendimus, kurie teikia privilegijas arba diskriminuoja atskirus ūkio subjektus ar jų grupes ir dėl kurių atsiranda ar gali atsirasti konkurencijos sąlygų skirtumų atitinkamoje rinkoje konkuruojantiems ūkio subjektams, išskyrus atvejus, kai skirtingų konkurencijos sąlygų neįmanoma išvengti vykdant Lietuvos Respublikos įstatymų reikalavimus.

 

Komunikacijos skyrius

Atstovė viešiesiems ryšiams