Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

KONKURENCIJOS TARYBA: UAB „RIMI LIETUVA“ GALIMAI PIKTNAUDŽIAVO RINKOS GALIA

2015 08 21

Konkurencijos Taryba baigė tyrimą dėl galimo UAB „RIMI LIETUVA“ Mažmeninės prekybos įmonių nesąžiningų veiksmų draudimo įstatymo pažeidimo.

Preliminariu Konkurencijos tarybos ekspertų vertinimu, UAB „RIMI LIETUVA“ taikomas marketingo biudžeto reglamentavimas ir jo įgyvendinimas galimai prieštarauja sąžiningai ūkinės veiklos praktikai ir galima riboja tiekėjų galimybes derėtis dėl komercinių prekybos sąlygų.

Galutinį sprendimą dėl išsiųstame pranešime pareikštų įtarimų Konkurencijos taryba priims tik įvertinusi visus raštu pateiktus atsakymus dėl tyrimo išvadų.

Pastabos:

1. Išsiųsdami pranešimą, Konkurencijos tarybos įgalioti pareigūnai informuoja įstatymo pažeidimu įtariamus asmenis apie tyrimo išvadas, tačiau tyrimo išvadų išsiuntimas nereiškia, kad įstatymo pažeidimas jau yra nustatytas. Pranešimas apie tyrimo išvadas yra dokumentas, kurį, baigę tyrimą, parengia Konkurencijos tarybos įgalioti pareigūnai ir siunčia tyrimu suinteresuotiems asmenims. Šis dokumentas nėra viešai skelbiamas.

2. Drauge su pranešimu, pažeidimu įtariami asmenys gauna galimybę susipažinti su tyrimo medžiaga bei raštu pateikti savo paaiškinimus. Konkurencijos taryba, priimdama galutinį sprendimą, įvertina ir atsižvelgia į visus paaiškinimus.

Atstovė viešiesiems ryšiams