BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

 


Konkurencijos taryba vieðai konsultacijai teikia parengtą paaiðkinimų dėl mažareikðmiðkumo Konkurencijos įstatymo pažeidimų bylose projektą

2011 08 17

Konkurencijos taryba parengė ir teikia viešai konsultacijai Konkurencijos tarybos paaiškinimų dėl mažareikšmiškumo Lietuvos Respublikos konkurencijos įstatymo pažeidimų bylose projektą.

Šio teisės akto projektas parengtas siekiant efektyviai naudoti Konkurencijos tarybos ribotus išteklius ir skirti juos pažeidimų, darančių esminę žalą Konkurencijos įstatymo saugomiems interesams, tyrimui.

Paaiškinimų tikslas – pateikti pagrindinius kriterijus, į kuriuos Konkurencijos taryba atsižvelgs vertindama, ar pareiškime (skunde) nurodyti faktai yra mažareikšmiai. Nustačiusi, kad faktai yra mažareikšmiai, Konkurencijos taryba atsisakys pradėti tyrimą dėl minėtų faktų.

Konkurencijos tarybos atsisakymas pradėti tyrimą nereikš konstatavimo, kad nėra Konkurencijos įstatymo pažeidimo. Faktų pripažinimas mažareikšmiais neribos ūkio subjektų, kurių teisėti interesai pažeidžiami atitinkamais veiksmais, teisės kreiptis į teismą dėl žalos atlyginimo.

Pastabas ir pasiūlymus pateiktam projektui kviečiame siųsti iki 2011 m. rugpjūčio  29 d. el. pašto adresais: elonas@konkuren.lt, simona@konkuren.lt Jeigu kiltų klausimų ar neaiškumų, galite kreiptis į Eloną Šatą tel. (8 5) 260 9301 arba į Simoną Tolušytę tel. (8 5) 262 6722.

Konkurencijos tarybos nutarimo „Dėl Konkurencijos tarybos paaiškinimų dėl mažareikšmiškumo Lietuvos Respublikos konkurencijos įstatymo pažeidimų bylose“ projektas.

 

Gauti atsiliepimai:

Advokatų profesinė bendrija BALTIC LEGAL SOLUTIONS LIETUVA

Advokatų kontora BORENIUS/ŠVIRINAS IR PARTNERIAI

Advokatų kontora GLIMSTEDT

Advokatų kontora LAWIN

Advokatų kontora MOTIEKA & AUDZEVIČIUS

Advokatų kontora RAIDLA LEJINS & NORCOUS

Advokatų kontora SORAINEN IR PARTNERIAI

Atstovė viešiesiems ryšiams
Atnaujinta: 2016 06 18