Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

 

 

Privatumo politika

KONKURENCIJOS TARYBOS TIKSLAS – ABIPUSIU PASITIKĖJIMU GRĮSTA PARTNERYSTĖ SU ŪKIO IR VIEŠOJO ADMINISTRAVIMO SUBJEKTAIS

2013 09 27

Konkurencijos taryba tęsia renginių ir susitikimų su viešojo administravimo subjektais ciklą, kurių metu pristatys Sprendimų poveikio konkurencijai vertinimo gaires (toliau – Gairės). Š.m. rugsėjo 26 d. Gairės buvo pristatytos Kauno miesto ir Kauno rajono savivaldybėse, o spalio 7 d. bus pristatytos Vilniaus rajono savivaldybės darbuotojams. Spalio mėnesį taip pat planuojamas specialus Gairių pristatymas Lietuvos savivaldybių asociacijos nariams.

 „Konkurencijos taryba nėra vien tik baudas už Konkurencijos, Reklamos ir kitų įstatymų pažeidimus skirianti įstaiga. Mes siekiame atviro ir glaudaus dialogo ir su viešojo administravimo, ir su ūkio subjektais. Mūsų ilgalaikis tikslas – stipri, abipusiu pasitikėjimu grįsta partnerystė su verslo bendruomene bei viešojo administravimo subjektais“ - sako Šarūnas Keserauskas, Konkurencijos tarybos pirmininkas.

Konkurencijos tarybos ekspertų parengtos Gairės išsamiai paaiškina viešojo administravimo subjektams, kaip rengti teisės aktus, kad šie neiškraipytų konkurencijos ir užtikrintų vienodas rinkos dalyvių veikimo sąlygas įvairiose ekonomikos srityse.

Konkurencijos tarybos ekspertai kartu su Gairėmis parengė ir trumpą 15 punktų klausimyną, kuris padės greitai įvertinti galimą sprendimo poveikį konkurencijai.

Dokumente taip pat pateikiami praktiniai pavyzdžiai iš Konkurencijos tarybos praktikos, kurie, tikimasi, padės sprendimų priėmėjams ir teisės aktų rengėjams išvengti nepagrįstų konkurencijos ribojimų.

Visus Viešojo administravimo subjektus, susidomėjusius Gairių pristatymais, maloniai kviečiame kreiptis tel. (8 5) 262 26 17 arba el. p. jurgita.ratkeviciute@kt.gov.lt.

 

LR Konkurencijos tarybos Komunikacijos skyrius

Atstovė viešiesiems ryšiams