BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

KONKURENCIJOS TEISĖS EKSPERTAI DISKUTAVO APIE ALTERNATYVAS SANKCIJOMS

2015 04 10

Ankstų ketvirtadienio rytą konkurencijos teisės profesionalai rinkosi į tradicinę Konkurencijos tarybos ir dienraščio „Verslo žinios“ organizuojamą konkurencijos teisės konferenciją. Tarptautinio renginio pranešėjai ir dalyviai diskutavo apie konkurencijos laisvės ribas, jos priežiūrą, dalinosi įžvalgomis apie alternatyvias išeitis sankcijoms.

Konkurencijos tarybos pirmininkas Šarūnas Keserauskas apžvelgė praėjusių metų Konkurencijos tarybos atliktus svarbiausius tyrimus, renginio svečius supažindino su 2015 metų veiklos prioritetais. Pirmininkas pažymėjo, kad šiais metais verslui bus lengviau laikytis Konkurencijos įstatymo – bus patvirtinta nauja pranešimo apie koncentraciją pateikimo ir nagrinėjimo tvarka, rengiami mokymai, atnaujinta Konkurencijos tarybos svetainė leis dar greičiau ir efektyviau pasiekti reikalingą informaciją.

Renginyje pranešimus skaitė užsienio konkurencijos teisės ekspertai - Dr. Astrid Ablasser-Neuhuber, „bpv LEGAL“ partnerė, Hein Hobbelen Freshfields Bruckhaus Deringer Briuselio padalinio patarėjas. Konkurencijos tarybos narė Jolanta Ivanauskienė aptarė taikos sutarčių (angl. settlement) taikymą konkurencijos teisėje, Draudžiamų susitarimų skyriaus vedėja Dina Lurje supažindinimo konferencijos dalyvius su atleidimo nuo baudos taikymo praktika Lietuvoje. Konkurencijos tarybos pirmininko pavaduotojas Elonas Šatas skaitė pranešimą apie įpareigojimus ir įsipareigojimus koncentracijų bylose.

Konferencijos pranešėjai surengtose apvalaus stalo diskusijose keitėsi nuomonėmis apie konkurencijos principų laikymąsi įmonių veikloje bei įsipareigojimų vykdymo procesą, aptarė konkrečių bylų pavyzdzius.

Konferencijoje iš viso dalyvavo daugiau nei 90 dalyvių iš skirtingų Lietuvos advokatų kontorų ir bendrijų, didžiausių Lietuvos įmonių.

Renginio dalyviai galėjo susipažinti su Konkurencijos tarybos 2014 metų trumpąja veiklos ataskaita, (5.6 MB ) kuri oficialiai buvo pristatyta praėjusią savaitę surengtoje spaudos konferencijoje.

Atstovė viešiesiems ryšiams
Atnaujinta: 2016 09 23