Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

 

 

Privatumo politika

LEISTA ĮSIGYTI BENDROVĖS „DROBĖ“ AKCIJŲ

2005 05 19

Konkurencijos taryba posėdyje išnagrinėjo Europos rekonstrukcijos ir plėtros banko (ERPB) pateiktą pranešimą apie koncentraciją įsigyjant iki 30 proc. Vilnos akcinės bendrovės „Drobė“ akcijų.

Priimtas nutarimas leisti ERPB - vienam iš stambiausių Kaune esančios AB „Drobė“ akcininkų - vykdyti nurodytą koncentraciją pagal pateiktą pranešimą. Nustatyta, kad numatoma koncentracija nekeičia koncentracijos laipsnio atitinkamose rinkose, todėl nebus sukuriama ar sustiprinama dominuojanti padėtis, ar itin apribojama konkurencija atitinkamose rinkose.

AB „Drobė“ pagrindinė veikla - verpalų, vilnonių ir pusvilnonių audinių kostiumams ir suknelėms gamyba bei realizavimas; medvilninių audinių bei audinių iš sintetinio pluošto gamyba; audinių, jų atraižų ir kitų plataus vartojimo prekių bei individualios veiklos gaminių realizavimas.

Atstovė viešiesiems ryšiams