Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

 

 

Privatumo politika

LEISTA ĮSIGYTI „KAUNO AUTOKOMPLEKSO“ TURTO DALĮ

2004 11 18

Konkurencijos taryba, išnagrinėjusi pateiktą pranešimą apie koncentraciją, posėdyje priėmė nutarimą leisti UAB „Silberauto“ vykdyti koncentraciją įsigyjant UAB „Kauno autokompleksas“ turto dalį.

Numatomą koncentraciją Konkurencijos taryba įvertino kaip horizontalią atitinkamoje naujų lengvųjų automobilių rinkoje, taip pat techninės priežiūros, serviso ir garantinio remonto paslaugų rinkoje. Nustatyta, kad koncentracijos laipsnis atitinkamose rinkose keičiasi nereikšmingai, todėl nebus sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis, ar itin apribota konkurencija šiose rinkose.

UAB „Silberauto“ nurodė, kad ketina įsigyti UAB „Kauno autokompleksas“ nuosavybės teise priklausantį nekilnojamąjį turtą: rezervuarus ir įrangą, šios bendrovės naudojamą UAB „FDL Baltic Leasing“ nuosavybės teise priklausantį žemės sklypą ir pastatus - autocentro bei operatorinės.

Atstovė viešiesiems ryšiams