Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

LEISTA ĮSIGYTI STATYBOS PASLAUGŲ RINKOS BENDROVES

2006 03 16

Konkurencijos tarybos posėdyje buvo priimti nutarimai leisti vykdyti koncentraciją.

1. Nutarta leisti UAB „MG Baltic Investment“ vykdyti koncentraciją įsigyjant iki 100 proc. UAB „Mitnija“, teikiančios statybos paslaugas, akcijų pagal pateiktą pranešimą. Konkurencijos taryba vykdomą koncentraciją įvertino kaip konglomeratinę, koncentracijos laipsnis statybos paslaugų rinkoje nesikeičia, todėl nebus sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis nebus sukurta ar sustiprinta, ar itin apribota konkurencija atitinkamose rinkose.

Kaip nurodyta Konkurencijos tarybai pateiktame pranešime, koncentracija vykdoma UAB „MG Baltic Investment“ turint tikslą investuoti į perspektyvų statybų verslą.

2. Konkurencijos taryba išnagrinėjo UAB „Dalhgera“, kurios pagrindinė veikla - didmeninė prekyba produkcija, susijusi su šildymu, ventiliacija ir sanitarine priežiūra, vandentiekiu, kanalizacija ir vamzdynais, 2006-02-28 pateiktą pranešimą apie koncentraciją įsigyjant UAB „Statgera ir partneriai“ verslą. Šios bendrovės pagrindinė veikla - šildymo, ventiliacijos ir sanitarinių įrenginių platinimas Lietuvoje. Nutarta leisti vykdyti šią koncentraciją pagal pateiktame pranešime nurodytas aplinkybes nustačius, kad nebus sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis, ar itin apribota konkurencija atitinkamose rinkose.

Kaip nurodyta UAB „Dalhgera“ pranešime apie koncentraciją, numatoma koncentracija yra Saint-Gobain grupės, kuri yra pasaulyje žinoma konstrukcinių medžiagų platintoja ir gamintoja, ir kuriai per LVI-Dahl Oy ( statybinių produktų platintoja Suomijoje ir Estijoje) priklauso Lietuvos bendrovė, tęstinės strategijos plėsti savo statybinių medžiagų distribucijos veiklą tarptautiniu mastu dalis.

Atstovė viešiesiems ryšiams