Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

 


LEISTA VYKDYTI SANDORĮ NEKILNOJAMOJO TURTO RINKOJE

B5.jpg

Konkurencijos taryba leido bendrovėms „SBA Urban“ ir „TABA Invest“ steigti bendrą įmonę bei įgyti bendrąją jos kontrolę.

Pranešimas apie ketinimą vykdyti koncentraciją gautas 2022 m. lapkričio 22 d. Įvertinusi su sandoriu susijusias aplinkybes, Konkurencijos taryba konstatavo, kad dėl numatomos vykdyti koncentracijos nebus sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis arba itin apribota konkurencija atitinkamose rinkose.

Bendrovė „SBA Urban“ ir su ja susiję ūkio subjektai vysto bei nuomoja nekilnojamąjį turtą, gamina ir prekiauja trikotažiniais bei tekstilės gaminiais, baldais, teikia logistikos paslaugas, siūlo robotikos ir automatikos sprendimus, vykdo investicinę veiklą.

„TABA Invest“ ir su ja susiję ūkio subjektai valdo nekilnojamąjį turtą, teikia viešbučio ir maitinimo paslaugas.

Planuojama, kad „SBA Urban“ ir „TABA Invest“ steigiama bendrovė turės bent dvi antrines įmones: viena jų vystys ir nuomos komercinės paskirties nekilnojamąjį turtą, kita – vystys ir parduos gyvenamosios paskirties nekilnojamąjį turtą – butus daugiabučiuose.

Apie numatomą įvykdyti koncentraciją privaloma pranešti Konkurencijos tarybai ir gauti leidimą, jeigu koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų suminės bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 20 mln. Eur ir jeigu kiekvieno mažiausiai iš dviejų koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 2 mln. Eur.