BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

LIETUVOS, LATVIJOS IR ESTIJOS KONKURENCIJOS INSTITUCIJOS KREIPĖSI Į TARPTAUTINĮ KONKURENCIJOS TINKLĄ DĖL RUSIJOS AGRESIJOS PRIEŠ UKRAINĄ

Lietuvos, Estijos ir Latvijos konkurencijos institucijų vadovai paskelbė bendrą Ukrainą palaikantį pareiškimą, kuriuo kreipėsi į Tarptautinio konkurencijos tinklo valdymo organus ir paragino stabdyti Rusijos ir jos ekspertų dalyvavimą visuose šio bendradarbiavimo forumo organizuojamuose renginiuose.

Trijų Baltijos šalių konkurencijos institucijų vadovai prisijungė prie nacionalinių vyriausybių pareiškimų, kuriais smerkiama atvira ir didelio masto Rusijos vykdoma agresija prieš nepriklausomą, taikią ir demokratinę Ukrainos valstybę.

„Šis nepriimtinas agresijos aktas yra akivaizdus tarptautinės teisės ir visų civilizuotų normų pažeidimas. Tai taip pat yra nusikaltimas prieš Ukrainos žmones, taigi, visa tarptautinė bendruomenė turi griežtai pasmerkti Rusijos agresiją ir, reaguodama į tokius siaubingus veiksmus, įvesti griežčiausias įmanomas sankcijas, įskaitant politinę Rusijos izoliaciją“, – rašoma Baltijos šalių konkurencijos institucijų rašte, adresuotame Tarptautiniam konkurencijos tinklui, vienijančiam pasaulio konkurencijos institucijas.

Lietuvos, Estijos ir Latvijos konkurencijos institucijų vadovai – Šarūnas Keserauskas, Juris Gaiķis, Märtas Otsas, – bendrame pareiškime pažymėjo, kad Rusijos agresija pažeidžia pagrindines konkurencijos politikos saugomas vertybes – piliečių, verslo ir visos visuomenės gerovę – bei paragino Tarptautinio konkurencijos tinklo valdymo organus stabdyti Rusijos ir jos ekspertų dalyvavimą visuose tinklo renginiuose.

Atnaujinta: 2022 02 25