BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

LVAT NEATNAUJINO G4S IR KONKURENCIJOS TARYBOS GINČO NAGRINĖJIMO

2018 02 26

Apsaugos bendrovei „G4S Lietuva“ (G4S) nepavyko atnaujinti bylinėjimosi proceso su Konkurencijos taryba, kuri jai buvo skyrusi baudą už konkurencijos ribojimus pinigų tvarkymo rinkoje.

Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas (LVAT) atsisakė tenkinti G4S skundą ir atnaujinti procesą motyvuodamas tuo, kad pareiškėjas nepateikė akivaizdžių įrodymų, jog ankstesniais teismo sprendimais buvo padaryta esminių teisės normų pažeidimų ar priimti sprendimai prieštarautų šio teismo praktikai.

LVAT dar 2017 m. rugsėjo 4 d. patvirtino, jog Konkurencijos taryba pagrįstai skyrė 2,7 mln. Eur baudą apsaugos bendrovei už tai, kad sudarydama susitarimą su trimis bankais ji ribojo savo konkurentų galimybes veikti grynųjų pinigų tvarkymo bei inkasavimo paslaugų rinkose ir taip pažeidė Konkurencijos įstatymo 5 straipsnio bei Sutarties dėl Europos Sąjungos veikimo 101 nuostatas.

Kadangi G4S nesumokėjo baudos per tris mėnesius nuo nutarimo paskelbimo Konkurencijos tarybos interneto svetainėje ir kreipėsi į teismą, bendrovei nuo nesumokėtos baudos buvo skaičiuojamos Konkurencijos įstatyme numatytos palūkanos. LVAT patvirtinus Konkurencijos tarybos nutarimą ir priėmus galutinį sprendimą, G4S į valstybės biudžetą sumokėjo ir baudą, ir palūkanas – iš viso 3 179 101 Eur.

Atnaujinta: 2018 02 26