Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

 

 

Privatumo politika

NAUJAI ĮSTEIGTA ĮMONĖ GALĖS ĮSIGYTI UAB „SONEX HOLDING“

2005 07 07

Konkurencijos taryba posėdyje išnagrinėjo „Askembla Growth Fund KB“ ir Arūno Bartusevičiaus pateiktą pranešimą apie koncentraciją per naujai įsteigtą įmonę įsigyjant 100 proc. UAB „Sonex Holding“ akcijų. Priimtas nutarimas leisti vykdyti minimą koncentraciją pagal pateiktą pranešimą.

Konkurencijos taryba numatomą vykdyti koncentraciją įvertino kaip vertikalią ir nekeičiančią koncentracijos laipsnio, todėl nebus sukuriama ar sustiprinama dominuojanti padėtis, ar itin apribojama konkurencija atitinkamose rinkose.

UAB „Sonex Holding“ veikla susijusi su kompiuterine įranga. Pranešime apie koncentraciją nurodyta, kad baigiasi šios bendrovės investicijų sutarties su Europos rekonstrukcijų ir plėtros banku terminas, todėl buvo rastas kitas investuotojas - Švedijoje registruotas „Askembla Growth Fund KB“, kurio pagrindinė vykdoma veikla - investicinė.

Atstovė viešiesiems ryšiams