BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

 


NORVEGIJOS BENDROVEI „GJENSIDIGE FORSIKRING“ DUOTAS LEIDIMAS VYKDYTI KONCENTRACIJĄ

Konkurencijos taryba  leido vykdyti koncentraciją Norvegijos bendrovei „Gjensidige Forsikring“, kuri galės įsigyti 100 proc. Švedijoje registruotos įmonės „Falck Räddningskår“ akcijų ir perimti vienvaldę pastarosios kontrolę.

Pranešimas apie ketinimą vykdyti koncentraciją gautas 2022 m. sausio 28 d. Įvertinusi su sandoriu susijusias aplinkybes, Konkurencijos taryba konstatavo, kad dėl numatomos vykdyti koncentracijos nebus sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis, ar itin apribota konkurencija atitinkamose rinkose.

„Gjensidige“ grupė Norvegijoje, Danijoje, Švedijoje ir Baltijos šalyse vykdo ne gyvybės draudimo operacijas privatiems vartotojams ir verslo klientams. Grupės veikla Lietuvoje vykdoma per draudimo bendrovę „Gjensidige“, kuri teikia ne gyvybės draudimo paslaugas ir turi filialus Latvijoje ir Estijoje.

Įmonė „Falck Räddningskår“ priklauso bendrovei „Falck Investment Sverige” ir yra „Falck“ grupės, teikiančios pagalbos kelyje paslaugas Norvegijoje, Švedijoje, Suomijoje, Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje, dalis. „Falck“ grupė Lietuvoje veikia per bendrovę „Falck Lietuva” – teikia pagalbos kelyje, pagalbos namuose ir medicininio asistavimo paslaugas. „Falck Räddningskår“ veiklos Lietuvoje nevykdo.

Apie numatomą įvykdyti koncentraciją privaloma pranešti Konkurencijos tarybai ir gauti leidimą, jeigu koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų suminės bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 20 mln. Eur ir jeigu kiekvieno mažiausiai iš dviejų koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 2 mln. Eur.

Atnaujinta: 2022 02 28