Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

NUTRAUKTAS TYRIMAS VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBEI ĮVYKDŽIUS JAI NUSTATYTUS ĮPAREIGOJIMUS

2013 03 04

2013 m. vasario 28 d. nutrauktas tyrimas dėl 2008 m. Konkurencijos tarybos nutarimu nustatytų įpareigojimų Vilniaus miesto savivaldybei (toliau – Savivaldybė) vykdymo. Minėtu nutarimu Savivaldybė buvo įpareigota panaikinti konkurencijos sąlygų skirtumus, atsiradusius dėl susitarimų, sudarytų tarp Savivaldybės ir UAB „JCDecaux“. Šiais susitarimais UAB „JCDecaux“ be jokios sąžiningą konkurenciją užtikrinančios procedūros įgijo teisę įrengti, prižiūrėti ir eksploatuoti atitinkamą skaičių transporto laukimo paviljonų, miesto informacinių kolonų bei vitrinų, viešųjų automatinių tualetų ir naudoti šiuos objektus išorinės vaizdinės reklamos skelbimui.

Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas 2011 m. nutartimi pripažino Konkurencijos tarybos nutarimo teisėtumą, tad Savivaldybė jai nustatytus įpareigojimus turėjo įvykdyti ne vėliau kaip iki 2012 m. sausio 24 d.

Esant pagrįstam įtarimui, kad Savivaldybė tinkamai neįvykdė nustatytų įpareigojimų, 2012 m. liepos mėnesį buvo pradėtas tyrimas dėl įpareigojimų nevykdymo, tačiau jo eigoje paaiškėjus, kad Savivaldybė priėmė sprendimą, kuriuo buvo panaikinti susitarimai su UAB „JCDecaux“, neatitinkantys Konkurencijos įstatymo reikalavimų, tyrimas buvo nutrauktas.

Konkurencijos tarybos nutarimą galima rasti čia.

 

Komunikacijos skyrius

Atstovė viešiesiems ryšiams