Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

 

 

Privatumo politika

PATVIRTINUSI VEIKLOS PRIORITETĄ KONKURENCIJOS TARYBA SIEKIA BŪTI KUO NAUDINGESNE VARTOTOJAMS

2012 07 02

Konkurencijos taryba, vadovaudamasi Konkurencijos įstatymo nuostatomis, patvirtino ir skelbia savo veiklos prioritetą, kurio tikslas – sudaryti galimybes naudoti Konkurencijos tarybos išteklius taip, jog būtų kiek įmanoma geriau prisidedama prie veiksmingos konkurencijos apsaugos ir teikiama kuo didesnė nauda vartotojams.

„Norime visą dėmesį sutelkti svarbiausioms konkurencijos problemoms spręsti, todėl turime tinkamai paskirstyti išteklius ir nepradėti mažareikšmių bei neproporcingai didelių sąnaudų reikalaujančių tyrimų. Prioritetiniais bus tyrimai, kurie pirmiausia bus galimai susiję su pačiais pavojingiausiais konkurencijos teisės pažeidimais, o tų tyrimų baigtis galėtų būtų naudingiausia vartotojams“, – sako Konkurencijos tarybos pirmininkas Šarūnas Keserauskas.

Remdamasi taip pat viešai skelbiamais veiklos prioriteto įgyvendinimo principais, Konkurencijos taryba vertins, ar konkrečiu atveju yra tikslinga pradėti tyrimą, ar imtis kitų veiksmų dėl galimo konkurencijos ribojimo.

Patvirtinusi veiklos prioritetą, Konkurencijos taryba su turimais ištekliais galės efektyviau įgyvendinti savo misiją – saugoti veiksmingą konkurenciją vartotojų gerovei.

Konkurencijos tarybos nutarimas ir Veiklos prioriteto įgyvendinimo principų aprašas.

Konkurencijos tarybos Veiklos prioriteto projektas.

Gautos pastabos.

Lietuvos laisvosios rinkos institutas.

Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerija.

Atstovė viešiesiems ryšiams