Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

PRIIMTI NUTARIMAI DĖL LEIDIMŲ VYKDYTI KONCENTRACIJĄ

2006 08 24

Konkurencijos taryba posėdyje išnagrinėjo ūkio subjektų pateiktus pranešimus apie koncentraciją ir priėmė nutarimus.

1. Nutarta leisti UAB „Vilniaus senamiesčio vaistinė“ vykdyti koncentraciją įsigyjant 100 proc. UAB „Medinsta“, kuri užsiima nuomojamų patalpų vaistinių veiklai administravimu, akcijų pagal pateiktą pranešimą. Konkurencijos taryba UAB „Vilniaus senamiesčio vaistinė“ vykdomą koncentraciją įvertino kaip vertikalią ir horizontalią atitinkamose prekybos vaistais ir medicininės paskirties prekėmis rinkose. Kadangi koncentracijos laipsnis mažmeninėje prekyboje vaistais ir medicininės paskirties prekėmis keičiasi nereikšmingai, dėl to nebus sukuriama ar sustiprinama dominuojanti padėtis, ar itin apribojama konkurencija atitinkamose rinkose.

2. Konkurencijos taryba priėmė nutarimą leisti Northrop Grumman Deutschland GmbH, Dutch Space B.V., EADS Deutschland GmbH, Galileo Avionica S.p.A., INDRA SISTEMAS Sociedad Anonima ir Thales Systems Aéroportés vykdyti koncentraciją steigiant bendrai kontroliuojamą įmonę TCAR Industries GmbH pagal pateiktą pranešimą. Nutarimas priimtas konstatavus, kad dėl numatomos koncentracijos nebus sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis, ar itin apribota konkurencija atitinkamose rinkose.

Atstovė viešiesiems ryšiams