Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

 

 

Privatumo politika

RAUTAKIRJA OY SULAUKĖ KONKURENCIJOS TARYBOS SANKCIJOS

2008 11 06

Konkurencijos taryba, posėdyje apsvarsčiusi aplinkybes, susijusias su Rautakirja OY veiksmais vykdant 2007 m. gruodžio 29 d. nutarimu nustatytus privalomus koncentracijos vykdymo įpareigojimus ir sąlygas dėl stebėtojo skyrimo ir veiklos, priėmė nutarimą. Pripažinta, kad Rautakirja OY, Konkurencijos tarybos nustatytais terminais ir tvarka nepateikdama stebėtojo kandidatūros bei sutarties su stebėtoju projekto, taip pat stebėtojo ataskaitos,pažeidė kai kuriuos koncentracijos vykdymo įpareigojimus ir sąlygas, kurie šiai bendrovei buvo nustatyti duodant leidimą įsigyti 100 proc. UAB „Impress Teva“ akcijų. Už šiuos pažeidimus Rautakirja OY skirta 70 000 Lt bauda.

Konkurencijos tarybos nutarimu nustatyti koncentracijos vykdymo įpareigojimai ir sąlygos yra privalomi koncentracijoje dalyvaujantiems ūkio subjektams. Jų nevykdymas yra pripažįstamas kaip Konkurencijos įstatymo pažeidimas.

2007 m. gruodį Konkurencijos taryba, duodama leidimą Rautakirja OY įsigyti 100 proc. UAB „Impress Teva“ akcijų, nustatė koncentracijos vykdymo sąlygas ir įpareigojimus siekdama kontroliuoti Rautakirja OY veiksmus didmeninėje spaudinių platinimo rinkoje bei užtikrinti, kad rinkoje bus veikiama nenusižengiant konkurencijos taisyklėms. Nepriklausomam stebėtojui - „KPMG Baltics“, UAB numatyta priežiūros funkcija turi padėti užtikrinti įpareigojimų vykdymo veiksmingumą ir greičiau spręsti ginčus tarp leidėjų, leidyklų, spaudinių platintojų ir UAB „Impress Teva“ ir (arba) UAB „Lietuvos spaudos“ Vilniaus agentūros.

Atstovė viešiesiems ryšiams