Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

 


SUOMIJOS BENDROVEI LEISTA ĮSIGYTI LIPNIŲ ETIKEČIŲ GAMINTOJĄ IŠ VOKIETIJOS

colored-white-rolls-thermal-transfer-printer-labels-various-shapes-direct-printing.jpg

Suomijos miškininkystės bendrovė „UPM-Kymmene Beteiligungs“ galės įsigyti 100 proc. Vokietijos įmonės „AMC AG Advanced Methods of Coating“ akcijų ir per pastarąją netiesiogiai perimti keturių įvairiose šalyse veikiančių bendrovių – „Inter Sign“, „SERPRI“, „Print Inform Japan“ ir „ITRACO International Trading + Consulting“ – kontrolę. Leidimą šiam sandoriui davė Konkurencijos taryba.

Pranešimas apie ketinimą vykdyti koncentraciją gautas 2022 m. rugpjūčio 5 d. Įvertinusi su sandoriu susijusias aplinkybes, Konkurencijos taryba konstatavo, kad dėl numatomos vykdyti koncentracijos nebus sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis arba itin apribota konkurencija atitinkamose rinkose.

Daugelyje šalių veikianti „UPM-Kymmene Beteiligungs“ siūlo perdirbamus produktus, pagamintus iš atsinaujinančių žaliavų. Miškininkystės bendrovė savo veiklą organizuoja per padalinius (įmonių grupes), kurios užsiima skirtinga veikla. Padalinys „Raflatac“ siūlo lipnių etikečių medžiagas, skirtas žymėti prekių ženklus ir reklamą, ženklinti produktus. „UPM Biorefining“ apima celiuliozės, medienos ir biokuro verslus, o „UPM Energy“ gamina elektros energiją. Padalinys „UPM Specialty Papers“ siūlo ženklinimo ir pakavimo medžiagas, taip pat biuro ir grafinį popierių, „UPM Communication Papers“ – grafinį popierių, „UPM Plywood“ – WISA® fanerą ir fanerinius gaminius. Padaliniai „UPM Forest“, „UPM Biochemicals“, „UPM Biocomposites“ ir „UPM Biomedicals“ valdo privačius miškus Šiaurės Europoje, gamina medienos pagrindu pagaminamą dyzeliną bei tiekia medieną ir biomasę „UPM-Kymmene Beteiligungs“ verslams.

„AMC AG Advanced Methods of Coating“ kartu su antrinėmis bendrovėmis turi tris verslo padalinius: „Intercoat“, „Global Notes“ ir „Print Inform“. „Intercoat“ veikla koncentruota į lipnių etikečių (angl. – pressure sensitive labels) padengimo (angl. – coating) gamybą ir grafikos (angl. – Viscom/Graphics) medžiagas, o „Global Notes“ ir „Print Inform“ padaliniai platina lipnius kanceliarinius produktus.

„SERPRI“ parduoda „AMC AG Advanced Methods of Coating“ produktus Ispanijoje ir Portugalijoje, o „Print Inform Japan“  – Japonijoje.

„ITRACO International Trading + Consulting“ užsiima spaudos eksploatacinių medžiagų, lipnių medžiagų, lipnių etikečių spausdinimui skirtos įrangos ir atsarginių dalių prekyba, teikia techninės priežiūros ir konsultacines paslaugas Baltijos ir Nepriklausomų valstybių sandraugos valstybėse. „Inter Sign“ veiklos nevykdo.

Sandorio šalys Lietuvoje registruotų įmonių neturi, tačiau mūsų šalyje jos gauna pajamų, viršijančių Konkurencijos įstatyme numatytas ribas, todėl koncentracijai vykdyti turėjo gauti Konkurencijos tarybos leidimą.

Apie numatomą įvykdyti koncentraciją privaloma pranešti Konkurencijos tarybai ir gauti leidimą, jeigu koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų suminės bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 20 mln. Eur ir jeigu kiekvieno mažiausiai iš dviejų koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 2 mln. Eur.