Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

 

 

Privatumo politika

TARPTAUTINĖ KONFERENCIJA KONKURENCIJOS KLAUSIMAIS

2005 05 18

Į Taline gegužės 18-19 dienomis vykstančią tarptautinę konferenciją konkurencijos klausimais išvyko Konkurencijos tarybos pirmininkas Rimantas Stanikūnas ir grupė specialistų.

Konferencijoje, kurioje kartu su trijų Baltijos valstybių konkurencijos institucijų atstovais dalyvaus Lenkijos ir Suomijos specialistai, vyks ir bendri posėdžiai, ir diskusijos darbo grupėse numatytomis aktualiomis temomis.

Konferencijoje dalyvaujančių šalių specialistai pasidalins patirtimi tobulinant konkurencijos teisę, apibrėžiant prekių rinkas šalims tapus ES narėmis bei sprendžiant konkurencijos stiprinimo uždavinius skirtinguose ekonomikos sektoriuose. Darbo grupėse bus aptartos aktualios konkurencijos institucijų veiklos problemos: atleidimo nuo baudų reikalavimų taikymas; bendradarbiavimas atliekant bendrus tyrimus; komercinių paslapčių ir konfidencialios informacijos apsauga. Konferencijos dalyviai pasikeis turima informacija ir sukaupta patirtimi apie konkurencijos padėtį ir perspektyvas įvairiose rinkose - ryšių, degalų, finansų, transporto, tabako ir kt. Taip pat numatyta aptarti tolesnio tarpusavio bendradarbiavimo „ Europos konkurencijos tinkle“ ir keitimosi informacija vertinant koncentracijos atvejus klausimus bei aktyvesnį dalyvavimą tarptautinių organizacijų veikloje.

Atstovė viešiesiems ryšiams