Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

 


TEISMAS: KONKURENCIJOS TARYBOS UAB „LUKOIL BALTIJA“ SKIRTA SANKCIJA – IR TEISĖTA, IR PROPORCINGA, BENDROVĖS PAŽEIDIMAS – PAVOJINGAS

Vilniaus apygardos administracinis teismas (toliau – VAAT, Teismas) 2016 m. kovo 14 d. konstatavo, kad UAB „Lukoil Baltija“ be Konkurencijos tarybos leidimo įgijusi 15 degalinių kontrolę pažeidė Konkurencijos įstatymą, o Konkurencijos tarybos už pavojingą konkurencijos teisės pažeidimą bendrovei paskirta 3 297 700 eurų (11 386 300 Lt) bauda – teisėta, adekvati ir proporcinga.

Tiesa, Teismas, nagrinėdamas UAB „Lukoil Baltija“ skundą, atsižvelgė į Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo išplėstinės teisėjų kolegijos 2015 m. gruodžio 17 d. nutartyje pateiktą išaiškinimą, kad bendrąsias degalinės pajamas, nagrinėjant 2008 m. įvykdytą koncentraciją, reikėjo skaičiuoti be PVM. Atsižvelgus į tai, kad UAB „Lukoil Baltija“ 2008 m. įgytos degalinės bendrosios pajamos be PVM neviršijo įstatyme nustatytos 5 milijonų litų ribos, teismas panaikino KT nutarimo dalį, pagal kurią bendrovei buvo skirta 124 942 eurų bauda.

Teismas taip pat pripažino, kad UAB „Lukoil Baltija“ atstovų argumentai dėl neva tyrimo eigoje padarytų procedūrinių pažeidimų – nepagrįsti.

Vilniaus apygardos administracinio teismo 2016 m. kovo 14 d. sprendimas per keturiolika dienų gali būti skundžiamas Lietuvos vyriausiajam administraciniam teismui.