Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

 


„UNIT INVEST“ GALĖS VYKDYTI SANDORĮ BIOKURO RINKOJE

wood-pellets-with-leaf-tree-trunks-concept-eco-sustainable-fuel.jpg

Konkurencijos taryba leido bendrovei „Unit lnvest“ vykdyti koncentraciją, įsigyjant 100 proc. Lietuvos įmonės „Via fortis“ bei netiesiogiai – Latvijos bendrovės „Biofuel Supply Companyakcijų ir perimant vienvaldę jų kontrolę.

Pranešimas apie ketinimą vykdyti koncentraciją gautas 2022 m. rugpjūčio 1 d. Įvertinusi su sandoriu susijusias aplinkybes, Konkurencijos taryba konstatavo, kad dėl numatomos vykdyti koncentracijos nebus sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis arba itin apribota konkurencija atitinkamose rinkose.

„Unit Invest“ vykdo verslo valdymo veiklą. Su ja susijusios įmonės užsiima įvairia veikla: „Axioma Metering“, „AXISTech“, „Axioma servisas“ gamina šilumos ir vandens apskaitos duomenų prietaisus bei kitus inžinerinius produktus, siūlo inžinerinius sprendimus; „Veikmės statyba“ stato gyvenamuosius ir negyvenamuosius pastatus; „Oilead“, „Lithoil“ prekiauja nafta ir jos produktais Lietuvoje bei užsienyje; „City Serviceteikia pastatų priežiūros (valymo, aplinkos tvarkymo, liftų priežiūros bei kt.) ir administravimo paslaugas Lietuvoje bei užsienyje; „Realco“ vysto nekilnojamojo turto projektus ir kt.

„Via fortis“ gamina ir prekiauja medienos biokuru, taip pat superka, perdirba ir parduoda biokurui tinkamą medieną. Jos valdoma Latvijos bendrovė „Biofuel Supply Company“ veiklos nevykdo. 

Apie numatomą įvykdyti koncentraciją privaloma pranešti Konkurencijos tarybai ir gauti leidimą, jeigu koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų suminės bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 20 mln. Eur ir jeigu kiekvieno mažiausiai iš dviejų koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 2 mln. Eur.