Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

KONKURENCIJOS TARYBA KVIEČIA TEIKTI NUOMONES DĖL PRANEŠIMO APIE KONCENTRACIJĄ PATEIKIMO IR NAGRINĖJIMO TVARKOS PROJEKTO

2015 06 09

Konkurencijos taryba paruošė ir viešoms konsultacijoms teisės aktų informacinėje sistemoje paskelbė pranešimo apie koncentraciją pateikimo ir nagrinėjimo tvarkos projektą. Projektą galima rasti adresu http://www.lrs.lt/pls/proj/dokpaieska.showdoc_l? p_id=1038220&p_fix=n&p_gov=n.

Konkurencijos taryba pranešimo apie koncentraciją tvarkos projektą paruošė atidžiai išnagrinėjusi ir atsižvelgusi į pagrįstas pastabas, gautas po pirmojo šio dokumento projekto paskelbimo viešoms konsultacijoms 2014 m. gruodžio 31 d.

Konkurencijos taryba kviečia visus suinteresuotus asmenis iki 2015 m. birželio 18 d. pateikti naujas arba papildomas pastabas ir pasiūlymus dėl pateikto projekto per Teisės aktų projektų informacinę sistemą arba el. paštu Ieva.Racickaite@kt.gov.lt. Atkreipiame dėmesį, jog gautos pastabos gali būti skelbiamos viešai Konkurencijos tarybos interneto svetainėje.

Jau gautos pastabos ir pasiūlymai:

BORENIUS

CIVILKA, BUTKEVIČIUS, ŠVEDAS

COBALT

GLIMSTEDT

SORAINEN

TGSLEGAL

VALIUNAS ELLEX.

Atstovė viešiesiems ryšiams