BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

Visos naujienos

Filtruoti pagal:
susitikimas.jpg

SUSITIKIME SU ŽEMĖS ŪKIO AGENTŪRA – DĖMESYS NESĄŽININGOS PREKYBOS PRAKTIKOS PRIEŽIŪRAI

2024 05 07

Konkurencijos tarybos atstovai, šiandien susitikę su Žemės ūkio agentūros prie Žemės ūkio ministerijos vadovybe, aptarė institucijų indėlį prižiūrint nesąžiningą prekybos praktiką draudžiančių teisės aktų įgyvendinimą, dalijosi gerąja patirtimi bei diskutavo apie tolesnio bendradarbiavimo galimybes.

mokymai tiekėjams.png

MAISTO PREKIŲ IR GĖRIMŲ TIEKĖJAMS SURENGTI MOKYMAI APIE NESĄŽININGĄ PREKYBOS PRAKTIKĄ

2023 09 27

Kaip atpažinti nesąžiningą prekybos praktiką bei kokie prekybos tinklų veiksmai yra draudžiami, – apie tai kalbėta Konkurencijos tarybos su rengtuose mokymuose, kuriuose dalyvavo 94   maisto prekių, gėrimų tiekėj ai bei juos vienijančių organizacijų nari ai .  

grocery.jpg

KONKURENCIJOS TARYBOS GAIRĖS PADĖS ATPAŽINTI NESĄŽININGĄ PREKYBOS PRAKTIKĄ

2023 09 14

Konkurencijos taryba parengė Nesąžiningos prekybos praktikos vertinimo gaires, kuriose detaliai apžvelgė teisės aktuose nustatytus prekybos tinklų draudžiamus veiksmus tiekėjų atžvilgiu, taip pat, remdamasi savo ir teismų sprendimais, pateikė praktinių pavyzdžių bei paaiškinimų.

Rodyti
įrašų puslapyje
3 3