BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

Visos naujienos

Filtruoti pagal:
shape-house-money.jpg

TEISMAS: KONKURENCIJOS TARYBA PAGRĮSTAI NUSTATĖ KONKURENCIJĄ RIBOJANTĮ SUSITARIMĄ TARP NT AGENTŪRŲ IR ASOCIACIJOS

2024 04 15

Regionų administracinis teismas patvirtino Konkurencijos tarybos tyrimo išvadas, kad Lietuvos nekilnojamojo turto agentūrų asociacija (LNTAA) ir jos 39 narės susitarė nevilioti vienos kitų klientų bei brokerių ir taip apribojo tarpusavio konkurenciją.

hand-working-with-notebook.jpg

„EKSPRESS GRUPP“ GALĖS PRANEŠIMĄ APIE KONCENTRACIJĄ PATEIKTI MĖNESIU VĖLIAU

2024 02 22

Konkurencijos taryba iki 2024 m. kovo 22 d. atidėjo terminą, per kurį Estijos bendrovė „Ekspress Grupp“, valdanti naujienų portalą delfi.lt , privalo pateikti pranešimą apie koncentraciją įsigijus portalą lrytas.lt valdančią Lietuvos įmonę.

communication-concept-woman-with-megaphone-blue-background.jpg

KONKURENCIJOS TARYBA, BAIGUSI TYRIMĄ, VIEŠINS INFORMACIJĄ APIE ĮTARIAMĄ PAŽEIDIMĄ

2024 01 22

Konkurencijos taryba, atsižvelgusi į Europos Komisijos ir kitų šalių praktiką, nuo šiol savo interneto svetainėje skelbs informaciją apie tai, kad baigė tyrimą ir išsiuntė pranešimą apie įtariamą pažeidimą (angl. Statement of Objections) galimai konkurencijos teisę pažeidusiam subjektui bei kitiems suinteresuotiems asmenims.

uostasm.png

TEISMAS: KONKURENCIJOS TARYBA PAGRĮSTAI ATSISAKĖ PRADĖTI TYRIMĄ

2024 01 10

Regionų administracinis teismas atmetė Kamineros krovinių terminalo skundą, kuriuo buvo prašoma panaikinti Konkurencijos tarybos nutarimą ir įpareigoti instituciją atlikti tyrimą dėl galimo Konkurencijos įstatymo pažeidimo.

teismas.jpg

VAAT ATMETĖ „TIKETĄ“ ĮSIGIJUSIOS BENDROVĖS „PILETILEVI GROUP“ SKUNDĄ

2024 01 09

Vilniaus apygardos administracinis teismas (VAAT) sausio 8 d. netenkino Estijos bendrovės „Piletilevi Group“, įsigijusios bilietų platintoją „Tiketą“, skundo.

20231222_092153.jpg

DELFI.LT SAVININKĖ TURĖS GAUTI KONKURENCIJOS TARYBOS LEIDIMĄ ARBA PARDUOTI „LRYTAS“ AKCIJAS

2023 12 22

Konkurencijos taryba pripažino, kad Estijos bendrovė „Ekspress Grupp“, valdanti naujienų portalą delfi.lt , pažeidė Konkurencijos įstatymą, kai nepranešusi institucijai ir negavusi jos leidimo įsigijo įmonę „Lrytas“, valdančią naujienų portalą lrytas.lt .

evening-winter-landscape-with-railway-station.jpg

SUSISIEKIMO MINISTERIJOS TAISYKLĖS TAPO KLIŪTIMI ATVERTI GELEŽINKELIŲ TRANSPORTO RINKĄ

2023 11 30

Konkurencijos taryba nustatė, kad susisiekimo ministro 2020 m. patvirtintos taisyklės, pagal kurias krovinių vežėjams suteikiama prieiga prie perpildytų geležinkelių ruožų, privilegijuoja rinkoje veikiančią bendrovę „LTG Cargo“ ir diskriminuoja kitas tas pačias paslaugas galinčias teikti įmones.

standard-quality-control-collage-concept.jpg

„GREN LIETUVA“ TINKAMAI ĮGYVENDINO ĮSIPAREIGOJIMUS

2023 11 28

Konkurencijos taryba šiandien pripažino, kad bendrovė „Gren Lietuva“ tinkamai įvykdė prisiimtus įsipareigojimus prieš sudarydama sandorį, kurio metu įsigijo 100 proc. įmonės „Šiluma miestams“ akcijų ir netiesiogiai per pastarąją perėmė dar 5 bendrovių kontrolę.

cinema-entertainment-leisure-people-concept-couple-watching-movie-theater-from-back.jpg

LVAT: KONKURENCIJOS TARYBA PAGRĮSTAI PRITAIKĖ LAIKINĄSIAS PRIEMONES BENDROVEI „MM GRUPP“

2023 10 18

Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas (LVAT) šiandien patvirtino, kad Konkurencijos taryba pagrįstai pritaikė laikinąsias priemones Estijos bendrovei „MM Grupp“, kurios atžvilgiu institucija vykdo tyrimą dėl galimo Konkurencijos įstatymo pažeidimo.

lady-justice-law-library-concept.jpg

TEISMAS: KONKURENCIJOS TARYBA PAGRĮSTAI NETYRĖ PREKYBOS BENDROVĖS IR TIEKĖJO GINČO

2023 10 16

Vilniaus apygardos administracinis teismas (VAAT) paskelbė, jog Konkurencijos taryba pagrįstai atsisakė pradėti tyrimą dėl bendrovės „Lidl Lietuva“ veiksmų.

stack-cardboard-boxes-waiting-load-into-truck-container-cargo-freight-shipment-delivery-warehousing-service.jpg

ATSISAKYTA PRADĖTI TYRIMĄ DĖL VILNIAUS TERITORINĖS MUITINĖS SPRENDIMO

2023 10 11

Konkurencijos taryba nepradės tyrimo dėl Vilniaus teritorinės muitinės sprendimo, nes nėra pagrindo įtarti galimo Konkurencijos įstatymo pažeidimo.

stylish-elegant-man-city-with-vape.jpg
APRIBOJUS ELEKTRONINIŲ CIGAREČIŲ PREKYBĄ, PALANKESNĖJE PADĖTYJE ATSIDURTŲ ĮPRASTŲ RŪKALŲ GAMINTOJAI
2023 07 04

Seimui svarstant elektroninių cigarečių prekybos ribojimus, Konkurencijos taryba siūlo parlamentui įvertinti, ar būtų proporcinga apriboti tik šių gaminių prieinamumą, dėl ko būtų privilegijuojami kiti tabako produkcijos gamintojai.

Rodyti
įrašų puslapyje
12 236
1 2 3 20 Pirmyn